29 листопада 2018 року на екскурсію до Чернігівської швейної фабрики «Елегант» завітали учні Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування групи Ш-18 майбутніх молодших спеціалістів технологів та групи 04-КЗ кравців-закрійників разом з майстром виробничого навчання Мисник В.П. та викладачем професійно-теоретичної підготовки Ходяковою М.В.

Гостей зустрічали директор підприємства Наталія Олександрівна Романовська та інженер з охорони праці Раїса Федорівна Юрченко.

Учні змогли дізнатися про історію створення фабрики, асортимент виробів та спостерігати за робочим процесом. Майбутні технологи та закрійники відвідали склад, де зберігаються тканини, розкрійний, швейний та експериментальний цехи, ознайомились з новітнім обладнанням підприємства. Учні побачили як відбувається процес роздрукування лекал на плотері та сучасний процес розкрою на автоматизованому розкрійному комплексі «BuIImer».

Наталія Олександрівна та Раїса Федорівна розповіли учням про умови праці на підприємстві, запросили бажаючих проходити виробничу практику та розпочати свій творчий і робітничий шлях на Чернігівській швейній фабриці «Елегант».