31 травня 2017 року фахівці економічно-господарської служби Зикун Тамара та Іллюшко Людмила взяли участь у бізнес-сесії за темою «Транспортна логістика при експорті». Бізнес-сесія отримати корисну інформацію щодо побудови ефективної системи управління логістикою на підприємстві. Тонкощами ділився Михайло Дубенський, експерт у сфері міжнародних вантажних перевезень та побудови транспортних маршрутів, керуючий партнер компанії Logistic Center Llc.

Тренінг мав абсолютно практичний характер. Були розглянуті такі питання як строки, оптимальні шляхи, плюси та мінуси кожного виду транспорту, особливості роботи з європейськими та азійськими портами, планування перевезень, та багато інших нюансів логістичної діяльності.

В другій частині учасники мали можливість познайомитися з Тетяною Ревуцькою, директором міжнародної логістичної компанії “Карго-Сервіс”, бізнес-тренером, представником Торгово-промислової палати України у Франції. Пані Тетяна поділилася особливостями ведення бізнесу в ЄС, надавши алгоритм дій, з чого треба почати вихід на ринок Франції, як проаналізувати свою діяльність та перевірити готовність до роботи в ЄС перед прийняттям рішення та розробки стратегії.